MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

DİOTTO WOODLAND-HV WINDTEX

  • Kategori: DİOTTO
  • Stok: 10
  • 12.500,00 TL
  • 2.386,88 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Üst kısma pürüzsüz bir etki veren ve böğürtlen ve taşlardan kaynaklanan çizilmelere karşı koruma sağlayan özel bir işlemle poliüretan ile işlenmiş su geçirmez doğal deriden av botları , ayrıca çamurun kök salmasına izin vermeyerek botun temizlenmesini kolaylaştırır.
Üst kısım tek parçadan yapılmıştır ve dış darbeleri absorbe etmek için kauçuk bir yan bantla donatılmıştır.
Yaka , ayağın hareketine esneklik sağlayan ve ayak bileklerine destek sağlayan Nubuk deriden yapılmıştır .
İç çorap, su geçirmezlik ve nefes alabilirliği garanti etmek için WindTex® kumaştan yapılmıştır .
Uygulanan küçük parçalar yüksek görünürlüğe sahip pas önleyici turuncu pirinç makaralardan yapılmıştır. Ayrıca, yürümeyi daha hafif hale getirmek için mükemmel bir yastıklama etkisi sunan, turuncu eklentilere sahip, mikro gözenekli malzemeden yapılmış bir orta taban ile donatılmıştır.
Vibram Fourà taban her türlü kaygan zeminde mükemmel tutuşu garanti eder , bu da botu dağlarda  veya böğürtlen ve dikenlerin bulunduğu zorlu ortamlarda avlanmak ve gizlice takipetmek için uygun hale getirir .
Mükemmel kalitede ürün, titizlikle el işçiliğiyle üretilmiş ve tamamen İtalya'da üretilmiştir.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...