MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

Hakkımızda

Zirve Av Malzemeleri İnşaat Nakliye Ticaret Ltd. Şti.

2015 yılında, Ordu’da kurulan, kara avı, balık avı ve İthal malzemelerin yurt içi parekende satışını yapan bir şirkettir.

Müşteri odaklı çalışma anlayışını temel prensip kabul eden Zirve Av, kendisini her zaman müşterilerinin yerine koyarak ticaretin genel kurallarından asla taviz vermemektedir.

Sektöründe her zaman olduğu gibi yenilikçi ve öncü olan Zirve Av, 2019 yılında bu yana MİDLAND, SPORTDOG, DOGTRA, CANİCALM gibi markaların ithalatını yaparak Türk Avcısının beğenisine sunmaktan gurur duymuştur.

Bugünlere gelmemizde katkısı bulunan tüm müşterilerimiz ve kıymetli iş ortaklarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

Yükleniyor...