MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

DOG TRACE GPS X20+

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

DOG GPS X20 arama cihazının temel özellikleri

DOG GPS X20 profesyonel cihazı, 20 km'ye kadar mesafedeki köpekleri aramak için kullanılır  ve 9 adede kadar
farklı cihazın yerini belirlemeye olanak tanır . İzleme cihazı, köpeğin tasmasına yerleştirilen bir verici ve bakıcının köpeklerin, bakıcıların veya ara noktaların konumuna olan mesafeyi ve yönü görebileceği bir alıcıdan (el cihazı) oluşur. Pratik ve sezgisel kontrol . 

RF teknolojisi, LoRa ve GLONASS

Verici, konumunu GPS uydularından alır ve   konum bilgisini köpek bakıcısının alıcısına iletmek için bir radyo frekansı (RF) sinyali kullanır. Mümkün olan en yüksek menzili sağlamak için, düşük enerji tüketimi LoRa™  (Uzun Menzil)  ile en modern radyo sinyali modülasyon teknolojisini kullanıyoruz  . GLONASS  , sınırsız sayıda kullanıcı ile hızlı navigasyon için tasarlanmış küresel bir uydu navigasyon sistemidir. 

Piyasadaki en küçük GPS vericisi

Verici (yaka)  türünün en küçüğü ve en hafifidir . Tüm kullanım süresi boyunca köpeğinizin rahatını sağlayacaktır. Verici ve alıcı  %100 su geçirmezdir  ve çok dayanıklıdır. Yüksek kaliteli harici RF anteni, esnek ve hafif malzemeden yapılmıştır.

avcılık için mükemmel

Çek ve yabancı avcılarla yapılan işbirliği sayesinde işlevler, avcılığın ihtiyaçlarına göre özel olarak uyarlanmıştır . Hızlı başlatma özelliğine sahip el tipi cihaz kaliteli malzemelerden yapılmıştır. %100 su geçirmez ve darbeye dayanıklıdır.

9 adede kadar cihaz her zaman elinizin altında
 • Takip cihazı, köpeklerin 20 km mesafeden takip edilmesini sağlar . Cihazlar arasındaki mesafe, arazinin engebeliliği, bitki örtüsünün yoğunluğu ve diğerleri gibi dış etkenler nedeniyle doğal olarak değişir.
 • Alıcı ve verici arasındaki doğrudan görüş hattı ile menzil 20 km'nin üzerine çıkabilirken, yoğun ormanın olduğu engebeli arazide menzil doğal olarak azalır.
 • Bir alıcıdan en fazla 9 cihaz izlenebilir . Diğer üyelerin vericileri, alıcıları ve ayrıca ara noktalar dokuz konumda serbestçe saklanabilir - bu noktalara sonraki navigasyon.
9 adede kadar cihaz her zaman elinizin altında
İlk bakışta her şey açık

İlk bakışta her şey açık

Arkadan aydınlatmalı büyük bir LCD ekranda.
 1. Pusula - yön manyetik kuzeye
 2. Alıcının GPS konum doğruluğu
 3. Ana gezinme paneli
 4. Alınan RF sinyal gücü
 5. Alıcının pil şarj durumu
 6. Seçilen eşleştirilmiş vericinin numarası
 7. Verici pil şarj durumu
 8. Bir sonraki eşleştirilmiş vericinin numarası
 9. Bir sonraki vericinin pil şarj durumu

Dayanıklı %100 su geçirmez verici

Mükemmel su geçirmez vericiye sahip esnek plastik yaka.
 • Alıcı ve verici, çok uzun ömürlü dahili şarj edilebilir pile sahiptir - 40 saatten fazla çalışma
 • Şarj süresi yaklaşık 3 saattir
 • Cihaz  aynı anda şarj edilebilir
Dayanıklı %100 su geçirmez verici
Modern teknoloji - Ücret yok

Modern teknoloji - Ücret yok

 • Alıcı ve vericide yüksek hassasiyete sahip en modern GPS GLONASS teknolojisi
 • LoRa ™  teknolojisi hizmetinizde, mümkün olan en düşük enerji tüketimi ile kablosuz veri iletimi
 • ücretsiz. Cihazı çalıştırmak için SIM kart veya diğer masraflar yok

BEEPER işlevi

Köpek hareket ediyor mu yoksa ayakta mı? Esas olarak avcılar ve avcılar tarafından kullanılacak bir işlev. Ayar, avlanma türüne göre belirlenir - kuş avı veya yaban domuzu avı. Aynı anda 4 köpeğe kadar ayarlanabilir.


ÇİT işlevi

Köpek, işaretlediğiniz dairesel alanın sınırlarının dışına çıktığında uyarı verir. Sınır, alıcıdan (el cihazı) 30 m ila 2 km'lik bir yarıçap içinde ayarlanabilir. Çevre çit birkaç köpek için etkinleştirilebilir, ayarlar her köpek için ayrı ayrı kaydedilir.
BEEPER işlevi
ARABA MODU

ARABA MODU

Arabadaki kaporta ve elektronik parçalar, alıcıdaki dijital pusulanın işlevini etkileyebilir - izlenen köpeğin yönü doğru şekilde görüntülenmeyebilir. CAR modu etkinleştirildiğinde, köpeğe giden yön dijital pusuladan değil, GPS alıcısının konumundaki değişiklikten belirlenecektir.


YOL NOKTASI

YOL NOKTASI işlevi, alıcının (el cihazı) şu anda bulunduğu yerin GPS koordinatlarını kaydetmenize olanak tanır . Navigasyonu kullanarak kaydedilen noktaya daha sonra geri dönebilirsiniz.

  
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...