MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

SEBASTİAN VİBRA 10 GR

  • Stok: 18
  • 45,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
River Sebastian Vibra
Metal vibrasyon yem suyun içinde yüksek miktarda titreşim ve ses dalgaları yayarak yüzer bu sayede avcı balıkların dikkatini üzerine çeker ve en isteksiz balıkları dahi saldırganlaştırır. River Sebastian Vibra'da 3 adet klips takma yeri bulunmaktadır buda 3 farklı vibrasyon sağlar.

1 numaralı deliğe klipsimizi taktığımızda normal sarım hızında ve düz sarımda (kamışla aksiyon vermeden) sahtenin orjinal titreşimi ile gelmektedir. Jerk aksiyonu ile kullanımda 1.kademedeki en güçlü titreşimi verir.

2 numaralı yere klipsimizi taktığımızda düz sarımda ister yavaş ister hızlı sarın titreşim oldukça yüksektir ve kamışın ucunda fazlasıyla hissedilir. Herhangibi bir aksiyona gerek kalmadan yüksek vibrasyon ile gelir jerk aksiyonu yaparak sarım yaparsanız sağa ve sol tarafa karşı kaçış yapmaya başlar bu da balığı daha da cezbeder.

3 aksiyonun en son ve en sert yeridir genel olarak dikey kullanımda verim sağlar kıyıdan atışlarda kullanılmaktadır ama yavaş sarım yapılmalıdır aksi taktirde suyun içinde dönerek veya takla atarak gelecektir en verimli kullanım alanı tekneden veya bottan dikey kullanımdır. Aşağıdakı tabloda vibrasyonun suyun içindeki yüzüş açısı verilmiştir kendi avlağınıza uygun aksiyonu seçerek kullanınız.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...