MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

VMC 9649 BZ 3/0 3'LÜ İĞNE (ADET)

  • Kategori: VMC
  • Stok: 20+
  • 10,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

En :28mm

Boy :38mm

Tür : Üçlü

Üçlü igneler;

Tek ignelerin birlestirilmeleri ile olusturulur. Ikili , üçlü dörtlü hatta altili olanlari bile vardir. Çok uçlu ignelerin kullanilabilecekleri yerler ikiye ayrilir.

Birincisi yapay yemlerle kasiklarda , ikinciside jig yemlerinde kullanılır. Geceleri canli yem takilmak sureti ile bazi paraketalarda kullanildiklari ve 

hatta tatli sularda gene canli yem takilmak sureti ile Turna baligi avinda kullanilan olta takimlarina baglandiklari da görülür.

IKILI OLTA IGNELERI Üzerinde iki adet sivri ucu bulunan ignelerdir. Yapay  yem olusturmada kullanılır.

ÜÇLÜ OLTA IGNELERI Üzerinde üç adet sivri ucu bulunan ignelerdir. Sekil itibari ile ikili ignelere bir üçüncüsünün eklenmesi ile olusturulmustur.

Kasiklar , yapay yemler , jig yemleri , yüksükler ve çarpmalarda çok kullanilir. 

Deniz dibine kaçirilan olta takimlari veya herhangi bir seyi taktirip alma islerinde kullanilir. 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...