MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

VORTEX SPARC AR RED DOT DÜRBÜN YENİ/SPC-AR2

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
SPARC AR RED DOT
  • Model No:SPC-AR2

Basit - Hızlı - Etkili - Gör ve Vur. Tüm bunlar red dot kullanımının avantajlarıdır. SPARC AR'nin sunduğu, dayanıklı, hafif, kompakt ve ultra temiz görüş hepsi aynı gövdede buluşuyor.

Güç ve nokta parlaklığı için dijital arka yüzde bulunan kontroller hızlı erişim imkanı sunar ve nişan alma konumundan görülebilir. 2MOA dot büyüklüğü, kesin hedef noktasını tespit için idealdir. Güç verildiğinde kullanılan son parlaklık ayarı otomatik olarak açılır. Sınırsız göz mesafesi ve paralaksız net mesafesi ile SPARC AR, hızlı bir şekilde hedefi tespit eder. Nihai dayanıklılık için su-buğu geçirmez ve darbeye dayanıklıdır. Batarya dayanıklılığı ve arıza oluşmaması için 12 saat sonra otomatik olarak kapanır ve ortak bir AAA pil ile çalışır. Taktik tüfekler - ev savunması - rekreasyon, SPARC AR tüm red dot ihtiyaçlarınızı karşılamak için üretilmiştir.

Not: VMX-3T büyütücünün SPARC AR ile kullanılması tavsiye edilmez.


 

OPTİK TEKNOLOJİLER
TAMAMEN ÇOK KATMAN KAPLAMALI LENSLER

Havadan cama tüm yüzeylere uygulanan mükemmel yansıma önleyici kaplamalar, en yüksek netlik ve düşük ışık performansının zirvesi için maksimum ışık iletimi sağlar.

SINIRSIZ GÖZ MESAFESİ

Hızlı nişan almayı kolaylaştırmak için sınırsız göz mesafesine sahiptir.

NETLEME GEREKTİRMEZ

Tüm red dotlar ve holografik hedefleyiciler az miktarda paralaks oluşturur. Mevcut endüstri pratiğine uygun olarak, bu küçük miktar "paralaks içermez" olarak kabul edilir ve performansta ihmal edilebilir bir fark yaratır.

YAPISAL TEKNOLOJİLER
DARBEYE DAYANIKLI YAPI

Sağlam yapı geri tepmeye ve darbelere karşı ekstra dayanıklıdır.

TEK PARÇA GÖVDE YAPISI

Hafif ve dayanıklı tek parça gövde yapısına sahiptir.

SU GEÇİRMEZ GÖVDE YAPISI

O-ring contalar ile yalıtılmış gövde, tüm ortamlarda güvenilir performans için nem, toz ve kir parçalarının iç yapıya nüfuz etmesini önler.

MAT VE SERT ELOKSAL KAPLAMA

Son derece dayanıklı Tip III sert eloksal kaplama, parlamayan mat bir yüzey sağlar ve atıcı pozisyonunu kamufle etmeye yardımcı olur.
 

Red Dot Özellikleri
Yaklaştırma Oranı1x
Bağlantı TürüMulti-Height
Dot RengiKırmızı
Dot Büyüklüğü2 MOA
Göz MesafesiLimitsiz
Klik Hassasiyeti1 MOA
Maks. Dikey Klik90 MOA
Maks. Yatay Klik90 MOA
NetlemeParalaks Free
Uzunluk73.6mm
Ağırlık212.6gr


 


Boy73.6En-
Ekran Yüksekliği27.6Kuyruk Yüksekliği27.4

Ebatlar mm cinsinden verilmiştir.
PAKET İÇERİĞİ:
  • T-10 tork anahtarı
  • AAA tipi batarya
  • Açılabilir kauçuk kapaklar
  • Co-witness bağlantı
  • Co-witness bağlantı 1/3 çevirici
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...