MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

VORTEX CROSSFIRE RED DOT NEW

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
CROSSFIRE RED DOT

Yakın mesafe ve genel hedefleme için, kaliteli bir Red Dot'u geçmek zor. Süper hafif, ultra kompakt, hızlı bir şekilde hedefleyen, inanılmaz derecede dayanıklı Crossfire Red Dot tam olarak bu ihtiyacınızı karşılamak için üretilmiştir.

Parlak gün ışığı, 2MOA kırmızı hedefleme noktası, hedefleri hızla tespit etmeyi ve nişan almayı kolaylaştırır, yakın ve uzak tüm kullanımlarda yüksek performans ile çalışmak üzere tasarlanan Crossfire red dot, 11 farklı yoğunluk seviyesi ile kullanıcıların ışık şartlarına göre farklı parlaklık seviyelerinde çalışmasına imkan tanır. AR-15 platformu silahlardan av tüfeği ve tabancaya kadar faklı silahlar üzerinde kolaylıkla kullanılabilir. Ek yükseltme parçası ile iki farklı montaj yüksekliğinde bağlanabilir.

 

OPTİK TEKNOLOJİLER
TAMAMEN ÇOK KATMAN KAPLAMALI LENSLER

Havadan cama tüm yüzeylere uygulanan mükemmel yansıma önleyici kaplamalar, en yüksek netlik ve düşük ışık performansının zirvesi için maksimum ışık iletimi sağlar.

SINIRSIZ GÖZ MESAFESİ

Hızlı nişan almayı kolaylaştırmak için sınırsız göz mesafesine sahiptir.

NETLEME GEREKTİRMEZ

Tüm red dotlar ve holografik hedefleyiciler az miktarda paralaks oluşturur. Mevcut endüstri pratiğine uygun olarak, bu küçük miktar "paralaks içermez" olarak kabul edilir ve performansta ihmal edilebilir bir fark yaratır.

PARLAKLIK AYARI

11 farklı seviye parlaklık ayarı bulunur

YAPISAL TEKNOLOJİLER
DARBEYE DAYANIKLI YAPI

Sağlam yapı geri tepmeye ve darbelere karşı ekstra dayanıklıdır.

TEK PARÇA GÖVDE YAPISI

Hafif ve dayanıklı tek parça gövde yapısına sahiptir.

SU GEÇİRMEZ GÖVDE YAPISI

O-ring contalar ile yalıtılmış gövde, tüm ortamlarda güvenilir performans için nem, toz ve kir parçalarının iç yapıya nüfuz etmesini önler.

MAT VE SERT ELOKSAL KAPLAMA

Son derece dayanıklı Tip III sert eloksal kaplama, parlamayan mat bir yüzey sağlar ve atıcı pozisyonunu kamufle etmeye yardımcı olur.


 

Red Dot Özellikleri
Yaklaştırma Oranı1x
Bağlantı TürüMulti-Height
Dot RengiKırmızı
Dot Büyüklüğü2 MOA
Göz MesafesiLimitsiz
Klik Hassasiyeti1 MOA
Maks. Dikey Klik100 MOA
Maks. Yatay Klik100 MOA
NetlemeParalaks Free
Uzunluk63.5mm
Ağırlık147.4gr
 
  • Dayanıklı kauçuk kapak
  • T-10 tork anahtarı
  • CR2032 batarya
  • Düşük 1/3 co-witness bağlantı
  • Düşük bağlantı ayağı
 
2 MOA Dot
 

Boy63.5En-
Ekran Yüksekliği27.9Kuyruk Yüksekliği27.9

Ebatlar mm cinsinden verilmiştir.


 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...