MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

CUDEMAN 295B

  • Kategori: Çakı & Bıçak
  • Stok: 1
  • 4.000,00 TL
  • 763,80 TL 'den başlayan taksitlerle
  • En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoda!
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

5 mm et kalınlığındaki Böhler mucizesi çeliğin (Böhler N695), beyaz mikarta sapla buluşması neticesinde ortaya çıkan muhteşem bir bıçaktır.

59-60 Rockwell sertliği sayesinde birçok sert cisimleri bile rahatlıkla kesip parçalayabileceğiniz bu bıçak, CUDEMAN'ın tüm dünyada saygıdeğer bir imalatçı olmasına sebep olan MT serisi modellerden (MT-1) biridir. A.C.A.E (Asociacion de cuchilleros artesanos de España) yani İspanyol bıçak üreticileri topluluğunun usta üyesi ve aynı zamanda hayatta kalma teknikleri konusunda uzman olan Manuel de la Torre tarafından tasarlanan bu seri, tasarımcısının adı ve soyadının baş harflerini taşımaktadır. MT serisi, dış mekân ve av aktivitelerinden taktik amaçlı kullanıma uzanan bir perspektifi yansıtmaktadır. Sivri uç (clip point) yapısındaki namlunun uç kısmının arkası da inceltilmiştir ve ortadan başlayan ağız açımı (saber grind) içbükey (hollow) biçimde yapılmıştır.
Mikarta sap hem suya hem de ateşe dayanıklıdır. Bu bıçağı, outdoor ve av aktivitelerinin dışında rahatlıkla taktik bıçağı olarak da kullanabilirsiniz.
Tırnaklı balçak, paslanmaz malzemeden imal edilmiştir. Bıçağın sap kısmından dışarı taşan kuyruk (extended tang) sayesinde sert cisimlere bile vurup onları kırabilirsiniz.
Deri kılıfın kemerde hem dik hem de yatay pozisyonda kullanılması özelliği ise kullanıcıya rahatlık kazandırmaktadır.
 
 
1979 yılında kurulan CUDEMAN firması, sektöründe İspanya’nın gurur kaynağı olan bıçak firmalarından bir tanesidir. Firmanın şu anda ki sahibi ve oğulları birlikte çalışmaktadır. 41 ülkeye ihracatları olup özellikle hayatta kalma, idame bıçak ve çakılarıyla ön plana çıkmaktadır. Yeni çıkan tüm makine parkuru ve çelikteki devrimi yakından takip edip imalatlarına yansıtmaktadırlar. Özellikle imalatlarında, MT serisinde yakaladıkları başarı birçok profesyonel kullanıcı tarafından takdirle karşılanmıştır.

1980li yıllarda Türkiye’ye ithal olarak giren ilk bıçaklardandır. O yıllarda Türkiye’de bu bıçağa sahip olan bıçak severler halen ürünlerini keyifle ve sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmektedirler. Daha sonraları Çin’den gelen bıçak furyası ile birlikte birçok kaliteli bıçak ithalatçıları gibi ilgisizlikten ve gerekli satış hacmini yakalayamadığından dolayı ülkemizde sahipsiz kalmıştır.

Çin furyasının 20 senelik, Türkiye hikayesinin bitmesi ile tüketicimizin kalite anlayışı da değişmiştir. 2014 yılından beri mercek altına aldığımız CUDEMAN firması ile 2017 yılında gerekli anlaşmalar yapılmış ve BORA LIFE, CUDEMAN firmasının " Türkiye’deki Tek Yetkili Satıcısı " olmuştur.

 

Ürün Cinsi:Bıçak
Tam Uzunluk:225 mm
Namlu Uzunluğu:110 mm
Et Kalınlığı:5 mm
Ağırlık:266 gr
Çelik Cinsi:N695
Sap Cinsi:Beyaz Mikarta

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...