MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

THERMOBAG FIÇI TİPİ SOĞUTUCU L 14 LT

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Ürün Tanımı:
Thermobag Fıçı Tipi Soğutucu Termos Çanta Buzluk 14 Lt
 
Ürün Açıklaması:
Thermobag 14Lt Silindir Tip L 18 Saat Soğuk/sıcak Korumalı Termos Çanta
 
  • Hava Geçirmez, Su Geçirmez Fermuar, Kolay Çekme Halkalı, Kasayı daha soğuk sızdırmaz şekilde tutar
  • Poliüretan köpük ; 12 saate kadar güç kullanmadan en uzun soğuk süreyi tutar,
  • Buz Aküsü İçeceklerinizi 12 saate kadar soğuk tutar,
  • Sentetik kumaiş ile lamine edilmiş sert poli eva malzemeden yapılmış dış katman,
  • Omuz askı kayışı
·10 Saatte sadece 2 °C ısı kaybı

 

Boyutlar:

 

35 x 28 cm ( Yükseklik x Çap )

Ağırlık :

 

1.40 kg

Kapasite :

14 Lt. KEG

Renk :

Siyah, Yeşil, Kırmızı, Mavi, Lacivert, Haki, Gri, Gold,

Kamo Orman, Kamo Turuncu

Taşıma Yöntemi :

Ağır Yükler İçin Tutamaklar ve ayarlanabilir omuz askısı

 

Özellikleri:

İLERİ SOĞUTMA PERFORMANSI

Soğutucu çantanın 3 katmanı bulunmaktadır. Dış katman, yüksek kaliteli sentetik kumaş ve lamineli sert poli-EVA malzemeden yapılmıştır. Orta katman, polimerik köpük teknolojisi ile yapılan benzersiz bir yalıtım katmanıdır. İç katman, soğutucuya ekstra sızdırmazlık sağlamak üzere polivinil asetat polimerden yapılmıştır. İç kısımdaki yüksek kaliteli yalıtım, içeceklerinizi 12 saat süre ile soğuk tutar. Dış katman, yoğuşmasız ve çizilmez bir yüzeyle lamine sert EVA kopolimerden oluşurken, orta katman yüksek yoğunluklu Sealed Air patentli yalıtım köpüğünden yapılmıştır ve iç bölme tamamen sızdırmaz malzeme ile kaplanmıştır.

 

%100 SIZDIRMAZLIK ve DARBELERE DİRENÇ

Sert soğutucu çantada, delinmelere ve UV ışınlarına dayanıklı, su geçirmez ve sağlam bir dış katman bulunmaktadır Uçları kolay çekilebilen Hava ve Su Geçirmez Fermuar, soğutucu çantanın sızdırmaz olmasını mümkün kılmaktadır.

 

PATENTLİ YALITIM MALZEMESİ: 

Sealed Air Şirketi tarafından temin edilen patentli poliüretan köpükten yapılmış yalıtım malzemesi. Poliüretan köpük, 12 saate kadar herhangi bir enerji kaynağı kullanmaksızın en uzun süreli soğuk muhafaza sağlar. Siyah Buz Aküsü bölmesi bulunan modelde, soğutucu, içecek kutularınızı 18 saate kadar soğuk tutabilmektedir. Üstün kaliteli sert EVA kopolimer çanta, kırmızı, mavi, yeşil, kahverengi, siyah gibi herhangi bir renkte ya da müşteri talebine göre üretilebilir. Öğle yemeklerinde, plajda, piknikte, parkta, balık tutarken, maç öncesi pikniklerde, yürüyüşte, kamp yaparken veya bahçenizde kullanım için mükemmel bir yol arkadaşıdır.

 

POLİ KÖPÜK YALITIM MALZEMESİ :

Poliüretan köpükten üretilmiş alternatif yalıtım malzemesi. Poliüretan köpük, 8 saate kadar herhangi bir enerji kaynağı kullanmaksızın uzun süreli soğuk muhafaza sağlar. Üstün kaliteli sert EVA kopolimer çanta, kırmızı, mavi, yeşil, kahverengi, siyah gibi herhangi bir renkte ya da müşteri talebine göre üretilebilir. Öğle yemeklerinde, plajda, piknikte, parkta, balık tutarken, maç öncesi pikniklerde, yürüyüşte, kamp yaparken veya bahçenizde kullanım için mükemmel bir yol arkadaşıdır.

 

2 AYRI ŞEKİLDE TAŞINIR: 

Çıkarılabilir, yumuşak dolgulu omuz askısı ve üstten güçlendirmeli deri tutma sapları ile, dış kısmı sert olan soğutucu çantayı, hafif yükler için omzunuza asabilir ya da daha ağır yükler için çanta üstündeki tutma saplarını kullanabilirsiniz.

 

MÜKEMMEL BOYUTLAR

10 L Eco Junıor KEG yada Meşrubat KEG’ler için Soğutucu Modeli ;

Dış Boyutlar : Yükseklik 35 cm, Çap 28 cm

Boş Ağırlık : 1.40 kg


 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...