MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE... MİDLAND BEEPERONE GPS---MİDLAND ONE PRO BEEPER---DOGTRA HAWK BEEPER---DOG TRACE GPS ...MİDLAND BEEPERONE GPS HEM BEEPER HEM GPS İKİSİ BİR ARADA MİDLAND KALİTESİYLE...

BUCK 286BKB BANTAM BHW ÇAKI

  • Kategori: Çakı & Bıçak
  • Stok: 1
  • 2.608,24 TL
  • 498,04 TL 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Buck (5763) 286 Bantam BHW Çakı

Hafif ve güvenli Bantam Çakı, daha sağlam bir tutuş için dokulu yüzeyi olan şık bir sapa sahiptir.

Bıçağın her iki tarafında bulunan başparmak saplamaları ve orta kilitli arka konum gibi özellikler, tek elle kolay açma ve sorunsuz kapanmayı sağlar.

 

Amerika Üretimi

Bu Buck bıçağının ABD'de üretilmesinden gurur duyuyoruz. Bıçağınızın yapımında yer alan malzeme ve işçilik son derece özenle yapılmış ve hatasızdır.

Sonsuza Kadar Garanti

Tüm buck bıçak modelleri malzeme ve işçilik açısından ömür boyu garantilidir. Buck Bıçakları çekiç, keski, levye veya tornavida olarak kullanılmaya uygun değildir.

Paul Bos Isıl İşlem

Her bıçak, titiz bir ısıl işlem sürecinden ve kalite performans testinden geçirilir. İlk olarak bir ısıtma, dondurma ve yeniden ısıtma sistemi aracılığıyla bıçak uygun Rockwell sertliğine tavlanır. Bu size daha uzun kenar ömrü, yeniden bileme kolaylığı ve sizi yarı yolda bırakmayacak bir bıçak sağlar.

"Rockwell sertliği" malzemenin sertliği hakkında bilgi vermesi esasına dayanan bir sertlik ölçme yöntemidir.

 

Bıçak Şekli: Drop point

Bıçak Uzunluğu: 9.2cm

Kapalı Uzunluk: 20.3cm

Ağırlık: 91.1gr

Çelik: Paslanmaz Çelik

Sap: Camla güçlendirilmiş dokulu naylon

Taşıma Sistemi: Paslanmaz çelik klipsli, çıkarılabilir

Menşei: Amerika üretimi

 

420HC Çelik

420HC (High Carbon) yüksek karbonlu paslanmaz çelik, standart bir bıçak malzemesidir.

Isıl işlem ardından oldukça yüksek sertlik elde edildiğinde ise korozyon direncinin (bozulma direnci) kullanıcı dostu bir kombinasyona sahip olduğunu görürsünüz.

Drop Point

Bantam BHW Çakı ağır işler için güçlü ve kalın bir uç ile dolu bir karına sahiptir. Bıçağın üst kısmı uca doğru uzar, bu da kazara delinmeleri en aza indirir.

Drop Point Nedir?
 

Bıçak tasarımları yıllar içinde fazlasıyla çeşitlenmiştir. Çakı, bıçak ya da palaların namluları (keskin kısımları), kabzaları, uçları, sırtları, kısacası her bir parçası birbirinden çok farklı ve keskin olabiliyor.

Damla uçlu (drop point) tasarımda bıçağın ağzı düz veya çok hafif bir kavisle uca doğru ilerler, uç tarafta oldukça keskin bir bükülme yaparak sırtla birleşir. Bıçağın sırtı ise kabzadan uca giderek hafif bir bükülme yapar.

Sırtın kesintisiz şekilde uca kadar devam etmesi bıçağın tüm gövdesinin sırt tarafından desteklenmesini sağlar. Bu destekleme ise olası kazaların önüne geçer.

Bıçak Tipi
420 HC, Çelik
Uzunluk
13 cm (Kapalı)
Bıçak Uzunluğu
9.2 cm
Bıçak Kalınlığı
0.30 cm
Ağırlık
3.2 oz. (91.1 g)

 

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...